Language switcher

Kõik kontaktid

Aadress:
Tatari 39,
10134 Tallinn

Registrinumber: 70000303
VAT EE101244558

Telefon:(+372) 667 2400
E-post: info@konkurentsiamet.ee

Vastuvõtuaja kokkuleppimiseks palume helistada või kirjutada tööpäevadel (8.30-16.30).

NB! Asume kesklinna tasulise parkimise tsoonis.

Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Konkurentsiameti hoone
 
 

 

Asutuse struktuur
  • Konkurentsiamet
    • Konkurentsiteenistus
      • Järelevalveosakond
      • Koondumiste kontrolli osakond
    • Regulatsiooniteenistus
      • Energia- ja taristuosakond
      • Energiaturgude osakond
      • Hinnaregulatsiooni osakond
      • Õigusosakond
    • Välis- ja avalike suhete osakond

Kontaktid

Konkurentsiamet
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Märt Ots peadirektor 667 2410 mart.ots@konkurentsiamet.ee Filosoofia doktor (elektroenergeetika)
Välis- ja avalike suhete osakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Maarja Uulits osakonnajuhataja (ametijuhend) 667 2420 maarja.uulits@konkurentsiamet.ee kõrgem (avalik haldus)
Kersti Telve peaspetsialist (ametijuhend) 667 2422 kersti.telve@konkurentsiamet.ee kõrgem (halduskorraldus)
rakenduslik kõrgharidus (raamatupidamine)
Liina Kalm peaspetsialist 667 2400 liina.kalm@konkurentsiamet.ee kõrgem (materjalitehnoloogia)
Konkurentsiteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Kristel Rõõmusaar teenistuse juhataja-peadir asetäitja (ametijuhend) 667 2440 kristel.roomusaar@konkurentsiamet.ee kõrgem (ärikorraldus)
Natalja Rüütel õigusjuht (ametijuhend) 667 2482 natalja.ryytel@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus)
Koondumiste kontrolli osakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Külliki Lugenberg osakonnajuhataja (ametijuhend) 667 2483 kylliki.lugenberg@konkurentsiamet.ee kõrgem (Euroopa õpingute magister)
Veiko Ilves osakonnajuhataja asetäitja (ametijuhend) 667 2481 veiko.ilves@konkurentsiamet.ee kõrgem (tollindus)
Svetlana Ljutova nõunik (ametijuhend) 667 2480 svetlana.ljutova@konkurentsiamet.ee kõrgem (masinaehitustööstuse ökonoomika ja organiseerimine)
Kairi Kaasik-Aaslav vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2463 kairi.kaasik-aaslav@konkurentsiamet.ee kõrgem (ärijuhtimine)
Järelevalveosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Juhan Põldroos osakonnajuhataja-peaökonomist (ametijuhend) 667 2450 juhan.poldroos@konkurentsiamet.ee kõrgem (majandusteaduste magister)
Katrin Tasa osakonnajuhataja asetäitja (ametijuhend) 667 2465 katrin.tasa@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus; Euroopa õpingute magister)
Kristjan Ots osakonnajuhataja asetäitja (ametijuhend) 667 2453 kristjan.ots@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus)
Anna Mazur nõunik (ametijuhend) 667 2458 anna.mazur@konkurentsiamet.ee kõrgem (masinaehitustööstuse ökonoomika ja organiseerimine)
Kristi Kinsi nõunik (ametijuhend) 667 2459 kristi.kinsi@konkurentsiamet.ee kõrgem (kohtueelne uurimine)
Maris Kado nõunik (ametijuhend) 667 2462 maris.kado@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteaduse magister)
Elen Jalak jurist (ametijuhend) 667 2442 elen.jalak@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus)
Kristiina Šesterikov jurist (ametijuhend) 667 2457 kristiina.sesterikov@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteaduse magister)
Kristjan Lill jurist (ametijuhend) 667 2467 kristjan.lill@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus)
jurist
Kärt Blumberg uurimisjuht (ametijuhend) 667 2466 kart.blumberg@konkurentsiamet.ee kõrgem (uurimine; õigusteadus)
Regulatsiooniteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Marilin Tilkson teenistuse juhataja-peadir asetäitja (ametijuhend) 667 2576 marilin.tilkson@konkurentsiamet.ee kõrgem (tehnikateaduste magister)
teenistuse juhataja-peadir asetäitja
Õigusosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Marek Piiroja osakonnajuhataja (ametijuhend) 667 2541 marek.piiroja@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteaduse magister)
Karl Jaak Rebane jurist (ametijuhend) 667 2424 karljaak.rebane@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteaduse magister)
Kiur Põld jurist (ametijuhend) 667 2590 kiur.pold@konkurentsiamet.ee kõrgem (õigusteadus)
Hinnaregulatsiooni osakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Kertu Saul osakonnajuhataja (ametijuhend) 667 2584 kertu.saul@konkurentsiamet.ee kõrgem (rahvusvahelise ärijuhtimise magister)
Mare Karotamm osakonnajuhataja asetäitja (ametijuhend) 667 2575 mare.karotamm@konkurentsiamet.ee kõrgem (ärijuhtimise magister)
Riina Randmaa ekspert (ametijuhend) 667 2581 riina.randmaa@konkurentsiamet.ee kõrgem (ökonoomika ja ettevõtlus)
Tauri Liiders ekspert (ametijuhend) 667 2577 tauri.liiders@konkurentsiamet.ee kõrgem (maksundus)
Maarika Karelson nõunik (ametijuhend) 667 2574 maarika.karelson@konkurentsiamet.ee kõrgem (kaubandusökonoomika)
Aurelie Grenman vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2588 aurelie.grenman@konkurentsiamet.ee kõrgem (kohtueelne uurimine)
Heliko Nava vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2589 heliko.nava@konkurentsiamet.ee kõrgem (ärijuhtimine)
Jane Anton vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2534 jane.anton@konkurentsiamet.ee kõrgem (sotsaaltöö korraldus)
Terje Sinik vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2585 terje.sinik@konkurentsiamet.ee kõrgem (matemaatika)
Vivika Kruusmägi vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2586 vivika.kruusmagi@konkurentsiamet.ee kõrgem (keskkooli matemaatika ja informaatika õpetaja)
Energia- ja taristuosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Margus Kasepalu osakonnajuhataja (ametijuhend) 667 2430 margus.kasepalu@konkurentsiamet.ee kõrgem (soojusenergeetika)
Anu Vainik ekspert (ametijuhend) 667 2572 anu.vainik@konkurentsiamet.ee kõrgem (ehituse ökonoomika ja organiseerimine)
Väino Siilbek nõunik (ametijuhend) 667 2524 vaino.siilbek@konkurentsiamet.ee kõrgem (raadiotehnika)
Indrek Ahermaa vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2510 indrek.ahermaa@konkurentsiamet.ee kõrgem (majandusteadus)
Energiaturgude osakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Haridus
Karin Maria Lehtmets ekspert (ametijuhend) 667 2530 karin.lehtmets@konkurentsiamet.ee kõrgem (materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas)
Tiina Maldre nõunik (ametijuhend) 667 2573 tiina.maldre@konkurentsiamet.ee kõrgem (keemiatööstuse protsessid, keemiaküberneetika)
Egert Luukas vanemanalüütik (ametijuhend) 667 2437 egert.luukas@konkurentsiamet.ee kõrgem (mehaanika)