EST | ENG  

Konkurentsiamet

Pressiteade: Toimub konverents „Konkurentsipäev 2016“

Kolmapäeval, 14. detsembril korraldab Konkurentsiamet Tallinna Õpetajate Majas konverentsi „Konkurentsipäev 2016“. Traditsiooniliselt toob konverents kokku ettevõtjad, erinevate majandusvaldkondade asjatundjad ja konkurentsiküsimustega tegelevad spetsialistid. Seekord on vaatluse all nii energeetika, lennundus, IT-valdkond, kaubandus, õlletööstus kui ka üldine majanduse olukord ja maksude kogumisega seonduv. Konverentsil esinevad justiitsminister Urmas Reinsalu, justiitsministeeriumi kantsler Norman Aas, Arro Keraamika asutaja Liisu Arro, Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter, Tallinna Lennujaama kommertsdirektor Eero Pärgmäe, Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt, Kaupmeeste liidu tegevjuht Riin Savi, Maksu- ja Tolliameti peadirektor Marek Helm, SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel, Cybernetica juhatuse esimees Oliver Väärtnõu ja Põhjala pruulikoja esindaja Tiit Paananen.

„Konkurentsipäev on sümboolne kummardus vabale konkurentsile ja ettevõtjatele, kellega olulisi väärtushinnanguid jagame. Taas on hea meel tõdeda, et saame võimaluse arutleda meie kõigi jaoks olulistel teemadel. Tegelikult on iga päev nagu „Konkurentsipäev“. Me ei mõtle vabale konkurentsile ega rakenda seda vaid nime pärast, ausad ja ühetaolised mängureeglid parandavad nii majanduskeskkonda kui üleüldist tarbijate heaolu, “ sõnas Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.

Konkurentsiamet ootab konverentsil osalema ka ajakirjanikke. Registreerimiseks palume pöörduda Maarja Uulitsa poole (e-post: maarja dot uulits at konkurentsiamet dot ee, tel: +372 667 2420).

Päevakava ja esinejatega saab tutvuda konverentsi kodulehel. <paev.konkurentsiamet.ee>

Teate edastas:
Maarja Uulits
Välis- ja avalike suhete osakonna juhataja
Tel: 667 2420