EST | ENG  

Konkurentsiamet

Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots avas Bratislavas ERRA 15. aastakonverentsi

Konkurentsiameti peadirektor avas täna Bratislavas alanud rahvusvahelise energiaregulaatorite ühenduse ERRA (ingl k Energy Regulators Regional Association) 15. aastakonverentsi. Konverentsi peateemadeks on olulised ja igapäevased energeetika küsimused ja investeerimisvõimalused erinevates piirkondades üle maailma. Täpsemalt on vaatluse all innovatsioon energiavaldkonnas, kliimamuutuste mõju ja ligipääs jätkusuutlikule energiale.

Konverentsil esinevad tunnustatud asjatundjad energiavaldkonda reguleerivatest asutustest, Euroopa Liidu institutsioonidest, energiatööstusest, rahvusvahelistest organisatsioonidest. “ERRA konverents on aastaid olnud suurepäraseks informatsiooni vahetamise ja arutelude platvormiks, ühendades kogemusi väga erinäolistest piirkondadest,”  sõnas Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.

ERRA on rahvusvaheline energiaregulaatorite ühendus, millesse kuuluvad 37 asutust peamiselt Kesk-Euroopast ja Euraasia regioonist, kuid samuti ka USAst ja Aafrikast. Märt Ots valiti 10. mail Varssavis järgmiseks kaheks aastaks ERRA esimeheks.

Täiendav teave konverentsi kohta on kättesaadav ERRA kodulehelt: http://www.erraconference.org/

Teate edastas:

Maarja Uulits
Välis- ja avalike suhete osakonna juhataja
maarja.uulits@konkurentsiamet.ee
6672400