EST | ENG  

Konkurentsiamet

Pressiteade: Konkurentsiamet tähistab 20. aastapäeva ja ülemaailmset konkurentsipäeva konverentsiga

Neljapäeval, 5. detsembril toimub Tallinnas Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses Konkurentsiameti 20. aastapäevale pühendatud konverents „Konkurentsipäev 2013“. Traditsiooniliselt toob Konkurentsipäev kokku erinevate majandusvaldkondade asjatundjad ja konkurentsiküsimustega tegelevad spetsialistid.

Aastate jooksul on Konkurentsiamet oma tegevuses kokku puutunud väga erinevate majandussektoritega, analüüsinud erinevate turgude toimimist ja probleeme. Selle protsessi kestel on oluline kuulata ka nendes valdkondades igapäevaselt tegutsevaid ettevõtjaid. Konverentsil esinevad tunnustatud liidrid erinevatest majandussektoritest. Peamised konverentsi teemad on sel aastal pangandus, elektrimajandus, jaekaubandus, kinnisvara, mobiilsete seadmete turu trendid ja reklaamivaldkond.

„Konkurentsipäevaga soovime juhtida tähelepanu vaba konkurentsi olulisusele. Selle päeva peamine väärtus on vahetu diskussioon ettevõtjatega aktuaalsetel teemadel, sest Konkurentsiamet saab oma töös edukas olla vaid siis, kui oleme pidevalt kursis ettevõtluses toimuvaga,“ sõnas Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.
5. detsembril tähistavad arvukad konkurentsiasutused ülemaailmset konkurentsipäeva, millega soovitakse tähelepanu juhtida ausale ja vabale konkurentsile kui ühiskondlikult ja inimarengu seisukohalt olulisele tegurile.
Konverentsi päevakavaga saab tutvuda SIIN.


Lisateave:
Maarja Uulits
Välis- ja avalike suhete osakonna juhataja
Konkurentsiamet
E-post: maarja dot uulits at konkurentsiamet dot ee
Tel: 667 2400