EST | ENG  

Konkurentsiamet

Pressiteade: Täna algab Tallinnas ERRA energiaregulatsiooni konverents

Konkurentsiamet on kaasvõõrustajaks energiaregulaatoreid ühendava organisatsiooni ERRA 12. aastakonverentsile, mis toimub 16.-17. septembril Tallinnas. Konverentsi peateemadeks on olulised ja igapäevased energeetika küsimused ja investeerimisvõimalused, mis peegeldavad võõrustava regiooni energiasektorit.

Konverentsil esinevad tunnustatud valdkonna asjatundjad energiavaldkonda reguleerivatest asutustest, Euroopa Liidu institutsioonidest, energiatööstusest, rahvusvahelistest organisatsioonidest. “Kahtlemata on sellise kaaluka sündmuse võõrustamine Konkurentsiameti jaoks suur privileeg. Viimase 12 aasta jooksul on ERRA konverents olnud suurepäraseks informatsiooni vahetamise ja arutelude platvormiks,” sõnas Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.

ERRA on rahvusvaheline energiaregulaatorite ühendus, millesse kuuluvad 36 energiaregulaatorit peamiselt Kesk-Euroopast ja Euraasia regioonist, kuid samuti ka USA, Kamerun ning Aafrika riikide regulaatorite ühendus ECOWAS. ERRA asutati 2000. aastal eesmärgiga vahetada informatsiooni energiasektorit reguleerivate asutuste vahel.

Konverentsi töökeeled on inglise ja vene keel. Ajakava ja täiendav teave konverentsi kohta on kättesaadav SIIT

Teate edastas:

Maarja Uulits

Välis- ja avalike suhete osakonna juhataja

Konkurentsiamet

Tel: 667 2400

E-post: maarja.uulits@konkurentsiamet.ee