Language switcher

Sa oled siin

Teade: avalik konsultatsioon Elering AS-i elektrienergia ülekande võrguteenuse tasude ning elektri võrgulepingu tüüptingimuste osas

Elering AS on esitanud Konkurentsiametile kooskõlastamiseks elektrienergia ülekande võrguteenuse tasude ning elektri võrgulepingu tüüptingimuste taotluse.

Ajavahemikus 10.02.2023 kuni 13.03.2023 viidi nimetatud tasude ning tüüptingimuste osas läbi avalik konsultatsioon. Turuosalistelt saadud tagasisidet ning Konkurentsiameti seisukohti arvestades on Elering AS muutnud mainitud võrguteenuse tasusid ning võrgulepingu tüüptingimusi.

Tulenevalt eeltoodust annab Konkurentsiamet käesolevaga turuosalistele võimaluse tutvuda Elering AS-i muudetud võrguteenuse tasude ning võrgulepingu tüüptingimustega ning ootab võrgutasude ja tüüptingimuste osas turuosaliste tagasisidet ja kommentaare hiljemalt 16.08.2023 aadressil [email protected]. Võrguteenuse tasude ning võrgulepingu tüüptingimustega on võimalik tutvuda siit.

Veel uudiseid samal teemal

Pildil elektriliinid
13.09.2023

Valmis raport kättesaadava marginaali kohta piiriüleses elektrikaubanduses Balti riikides 2022. aastal

Konkurentsiamet, Läti energia regulaator (Public Utilites Commission of Latvia) ja Leedu energia regulaator (National Energy Regulatory Council of Lithuania) on koostanud raporti kättesaadava marginaali kohta piirkonnaüleses elektrikaubanduses Balti riikides 2022. aastal.

Pildil torud
04.08.2023

2022. aasta elektri- ja gaasituru kokkuvõte – oli hinnašokkide aasta

Täna avaldatud Konkurentsiameti 2022. aasta elektri- ja gaasituru kokkuvõte analüüsib eelmisel aastal energiasektoris toimunud hinnatõusude põhjuseid ning mõjutajaid.