Language switcher

Sa oled siin

Tallinnas toimuvad Balti elektriturufoorum ja Balti gaasiturufoorum

Konkurentsiamet korraldab Tallinnas 24.05 Balti elektriturufoorumi ja 25.05 Balti gaasiturufoorumi. Traditsioonilised regionaalsed kohtumised toovad kokku Balti, Soome, Rootsi ja Poola energiaregulaatorid, turuosalised ja poliitikakujundajad, et otsida koos lahendusi põletavatele probleemidele energeetikavaldkonnas. 

Foorumite fookuses on käesoleval aastal energiaturgudel toimuv. 

Lisaks toimub rahvusvaheline kaugkütteseminar, mille eesmärgiks on arutleda võimaluste üle, mis leevendaksid hinnatõusu tarbijatele ning oleksid samal ajal ettevõtjate ja keskkonna vaatest mõistlikud. 

„Energeetikasektor esitab meile praegustel turbulentsetel aegadel võimsaid väljakutseid, millele saame lahendusi leida vaid rahvusvahelises ja regionaalses koostöös. Ka ei saa tänases olukorras alahinnata võimalust heade kolleegide ja turuosalistega näost-näkku üle pika aja kohtuda,“ hindas sündmuste tähtsust Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.
 

Veel uudiseid samal teemal

Elektri universaalteenusele ajutiseks tootmishinnaks on 154,08 €/MWh
30.09.2022

Konkurentsiamet kehtestas elektri universaalteenusele ajutiseks tootmishinnaks 154,08 €/MWh

Konkurentsiamet kehtestas elektri universaalteenusele ajutise tootmishinna, sest tootja esitatud tootmishind (181,83 €/MWh) ja ameti arvestatud hind oli erinev.

21.09.2022

Konkurentsiamet kooskõlastas elektrituru finantsinstrumentide metoodikad Eesti ja Soome piiri jaoks

Konkurentsiamet kooskõlastas  finantsinstrumentide metoodikad, mis aitavad elektrimüüjatel hinnariske maandada.