Language switcher

Sa oled siin

Tallinnas toimuvad Balti elektriturufoorum ja Balti gaasiturufoorum

Konkurentsiamet korraldab Tallinnas 24.05 Balti elektriturufoorumi ja 25.05 Balti gaasiturufoorumi. Traditsioonilised regionaalsed kohtumised toovad kokku Balti, Soome, Rootsi ja Poola energiaregulaatorid, turuosalised ja poliitikakujundajad, et otsida koos lahendusi põletavatele probleemidele energeetikavaldkonnas. 

Foorumite fookuses on käesoleval aastal energiaturgudel toimuv. 

Lisaks toimub rahvusvaheline kaugkütteseminar, mille eesmärgiks on arutleda võimaluste üle, mis leevendaksid hinnatõusu tarbijatele ning oleksid samal ajal ettevõtjate ja keskkonna vaatest mõistlikud. 

„Energeetikasektor esitab meile praegustel turbulentsetel aegadel võimsaid väljakutseid, millele saame lahendusi leida vaid rahvusvahelises ja regionaalses koostöös. Ka ei saa tänases olukorras alahinnata võimalust heade kolleegide ja turuosalistega näost-näkku üle pika aja kohtuda,“ hindas sündmuste tähtsust Konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.
 

Veel uudiseid samal teemal

Lumetorm
12.12.2022

Konkurentsiamet algatas seoses Saaremaa ulatusliku elektrikatkestusega järelevalvemenetluse

Konkurentsiamet algatas 12. detsembril järelevalvemenetluse Elektrilevi suhtes seoses ulatusliku elektrikatkestusega Saaremaal.

09.12.2022

Konkurentsiamet ei pea õigeks kodutarbijale ning mikro- ja väikeettevõtjale erineva hinnaga universaalteenuse osutamist

Enefit Power ASi taotlus kooskõlastada kodutarbijale ning mikro- ja väikeettevõtjale erineva hinnaga universaalteenus ei ole Konkurentsiameti arvates põhjendatud.