Language switcher

Sa oled siin

AS Narva Soojusvõrk kuulutas välja soojuse ostmise konkursi

Foto: Werner Weisser (Pixabay)

AS Narva Soojusvõrk avaldas 01.11.2021 teate, et kavatseb hiljemalt 2026. aastal hakata sisse ostma soojusenergiat ning palub soojusettevõtjatel anda teada soovist soojusenergiat müüa. Sooviavalduste esitamise tähtaeg on 1.12.2021.

Konkurentsiamet teavitas 2021. aasta 22. juulil ettevõtjat kohustusest valmistada ette soojuse ostmise konkurss ning avaldada vastav teade hiljemalt 01.11.21, kuna Narva võrgupiirkonna soojusvarustus ei ole tulevikus enam majanduslikult efektiivne ning ei vasta tänapäevastele keskkonnanõuetele.

Ettevõtja teade koos sõlmitava soojuse ostulepingu olulisemate tingimustega on kättesaadav ettevõtja kodulehel: https://www.nsv.ee/assets/Narva_Soojusvork.pdf (PDF)

Veel uudiseid samal teemal

04.10.2022

Adveni võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid Utilitase võrgupiikonnaga

Adveni Tallinnas asuvate võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid alates 1. oktoobrist Utilitase võrgupiikonnaga.

29.07.2022

AVALIK KONSULTATSIOON AS-i Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostmise konkursi põhjendatuse ja läbiviimise tingimuste osas

Konkurentsiamet viib läbi avaliku konsultatsiooni  AS Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostu konkursi põhjendatuse ja  tingimuste osas. Palume turuosalistel ja huvitatud isikutel esitada arvamus konsultatsioonidokumendis esitatud tõstatunud küsimustele hiljemalt 22.