Language switcher

Sa oled siin

AS Narva Soojusvõrk kuulutas välja soojuse ostmise konkursi

Foto: Werner Weisser (Pixabay)

AS Narva Soojusvõrk avaldas 01.11.2021 teate, et kavatseb hiljemalt 2026. aastal hakata sisse ostma soojusenergiat ning palub soojusettevõtjatel anda teada soovist soojusenergiat müüa. Sooviavalduste esitamise tähtaeg on 1.12.2021.

Konkurentsiamet teavitas 2021. aasta 22. juulil ettevõtjat kohustusest valmistada ette soojuse ostmise konkurss ning avaldada vastav teade hiljemalt 01.11.21, kuna Narva võrgupiirkonna soojusvarustus ei ole tulevikus enam majanduslikult efektiivne ning ei vasta tänapäevastele keskkonnanõuetele.

Ettevõtja teade koos sõlmitava soojuse ostulepingu olulisemate tingimustega on kättesaadav ettevõtja kodulehel: https://www.nsv.ee/assets/Narva_Soojusvork.pdf (PDF)

Veel uudiseid samal teemal

01.12.2021

Konkurentsiamet analüüsis hinnaregulatsiooni tulemusi

Konkurentsiamet analüüsis regulatsiooni alla kuuluvate ettevõtjate kapitali tootlikkust, hindade dünaamikat, tarbijale müüdava teenuste kvaliteeti ning nimetatud tulemuste kontekstis ka energia kasutamise efektiivsust kuni aastani 2020 (kaasa arvatud).

22.07.2021

AS Narva Soojusvõrk peab alustama soojuse ostmise konkursi väljakuulutamise ettevalmistusega

Narva linn, Eesti Energia AS ning Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing on juhtinud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Rahandusministeeriumi ja Konkurentsiameti tähelepanu olukorrale Narva linna soojusmajanduses, kuna põlevkivi baasil soojuse tootmine ei ole enam jätkusuutlik.