Language switcher

Sa oled siin

AS Narva Soojusvõrk kuulutas välja soojuse ostmise konkursi

Foto: Werner Weisser (Pixabay)

AS Narva Soojusvõrk avaldas 01.11.2021 teate, et kavatseb hiljemalt 2026. aastal hakata sisse ostma soojusenergiat ning palub soojusettevõtjatel anda teada soovist soojusenergiat müüa. Sooviavalduste esitamise tähtaeg on 1.12.2021.

Konkurentsiamet teavitas 2021. aasta 22. juulil ettevõtjat kohustusest valmistada ette soojuse ostmise konkurss ning avaldada vastav teade hiljemalt 01.11.21, kuna Narva võrgupiirkonna soojusvarustus ei ole tulevikus enam majanduslikult efektiivne ning ei vasta tänapäevastele keskkonnanõuetele.

Ettevõtja teade koos sõlmitava soojuse ostulepingu olulisemate tingimustega on kättesaadav ettevõtja kodulehel: https://www.nsv.ee/assets/Narva_Soojusvork.pdf (PDF)

Veel uudiseid samal teemal

24.05.2022

Tallinnas toimuvad Balti elektriturufoorum ja Balti gaasiturufoorum

Konkurentsiamet korraldab Tallinnas 24.05 Balti elektriturufoorumi ja 25.05 Balti gaasiturufoorumi. Traditsioonilised regionaalsed kohtumised toovad kokku Balti, Soome, Rootsi ja Poola energiaregulaatorid, turuosalised ja poliitikakujundajad, et otsida koos lahendusi põletavatele probleemidele energeetikavaldkonnas. 

01.03.2022

Utilitas Tallinn AS esitas tegevuskava soodsama soojuse hinna tagamiseks tarbijatele

Konkurentsiamet soovis seoses drastiliselt suurenenud soojuse hinnaga Utilitas Tallinn AS-ilt tegevuskava, mis vähendaks sõltuvust maagaasist ning langetaks tarbijatele soojuse hinda.