Language switcher

Sa oled siin

Konkurss universaalse postiteenuse osutaja leidmiseks

Foto autor: Sixten Sepp
Konkurentsiamet korraldab konkursi postside ettevõtja leidmiseks universaalse postiteenuse osutamiseks kogu Eesti Vabariigi territooriumil, kes peab tagama universaalse postiteenuse järjepideva, kvaliteetse ja taskukohase tasu eest osutamise õigusaktidega sätestatud alustel ja korras.
 
Universaalse postiteenuse moodustavad järgmised riigisisesed ja rahvusvahelised postiteenused:
1) kirisaadetise edastamine liht-, täht- ja väärtsaadetisena kaaluga kuni 2 kilogrammi;
2) postipaki edastamine täht- ja väärtsaadetisena kaaluga kuni 20 kilogrammi.
 
Konkursi tingimuste terviktekst on avaldatud väljaandes „Ametlikud Teadaanded“. Samuti on võimalik konkursi tingimuste tervikteksti saada Konkurentsiametist, edastades sellekohase soovi e-postiga aadressile info@konkurentsiamet.ee, helistades numbrile 667 2400 või Konkurentsiametis kohapeal aadressil Tatari 39, Tallinn 10134. Pakkumine tuleb esitada Konkurentsiametile aadressil Tatari 39, Tallinn 10134, elektroonselt aadressil info@konkurentsiamet.ee või saata postiga hiljemalt 25.06.2019 kell 10.00. Postiga saatmisel tuleb arvestada, et pakkumine peab olema Konkurentsiametisse kohale jõudnud hiljemalt 25.06.2019 kell 10.00. Pakkumisi või selle muudatusi või pakkumise tagasivõtmise või uue pakkumise avaldusi, mis esitatakse Konkurentsiametile isiklikult või mis saabuvad Konkurentsiametisse e-postiga või postiga pärast pakkumise esitamise tähtaega, vastu ei võeta ning tagastatakse pakkumise esitajale. Pakkumised avatakse 25.06.2019 kell 11.30 Konkurentsiametis.
 
Lisateave: Indrek Ahermaa energeetika- ja postiosakond vanemanalüütik Konkurentsiamet Telefon: 667 2510 e-post: indrek.ahermaa@konkurentsiamet.