Language switcher

Sa oled siin

Konkurentsiamet kuulutab välja konkursi universaalse postiteenuse osutaja leidmiseks

Konkurentsiamet korraldab konkursi postside ettevõtja leidmiseks universaalse postiteenuse osutamiseks kogu Eesti Vabariigi territooriumil, kes peab tagama universaalse postiteenuse järjepideva, kvaliteetse ja taskukohase tasu eest osutamise õigusaktidega sätestatud alustel ja korras.

Universaalse postiteenuse moodustavad järgmised riigisisesed ja rahvusvahelised postiteenused:
     1) kirisaadetise edastamine liht-, täht- ja väärtsaadetisena kaaluga kuni 2 kilogrammi; 
     2) postipaki edastamine täht- ja väärtsaadetisena kaaluga kuni 20 kilogrammi.

Konkursi tingimuste terviktekst on avaldatud väljaandes „Ametlikud Teadaanded“. Samuti on võimalik konkursi tingimuste tervikteksti saada Konkurentsiametist, edastades sellekohase soovi e-postiga aadressile [email protected], helistades numbrile 667 2400 või Konkurentsiametis kohapeal aadressil Auna 6, Tallinn 10317.

Pakkumine tuleb esitada Konkurentsiametile aadressil Auna 6, Tallinn 10317, elektroonselt aadressil [email protected] või saata postiga hiljemalt 30. juuni 2014 kell 10:00. Postiga saatmisel tuleb arvestada, et pakkumine peab olema Konkurentsiametisse kohale jõudnud hiljemalt 30. juuniks 2014 kell 10:00.

Pakkumisi või selle muudatusi või pakkumise tagasivõtmise või uue pakkumise avaldusi, mis esitatakse Konkurentsiametile isiklikult või mis saabuvad Konkurentsiametisse e-postiga või postiga pärast pakkumise esitamise tähtaega, vastu ei võeta ning tagastatakse pakkumise esitajale.

Pakkumised avatakse 30. juunil 2014 kell 11:00 Konkurentsiametis.

Veel uudiseid samal teemal

05.10.2022

Konkurentsiamet keelas teist korda AS Eesti Post ja AS Express Posti koondumise

Konkurentsiamet tegi 5. oktoobril 2022 otsuse, millega keelas AS Eesti Post ja tema ainukese konkurendi AS Express Posti koondumise.

03.03.2021

Konkurentsiamet avaldas 2020. aasta postituruaruande

Ameti aruanne käsitleb 2020. aastal postiteenuste valdkonnas toimunud arenguid, esile kerkinud probleeme ja Konkurentsiameti tegevust. Postiseaduse kohaselt esitab Konkurentsiamet iga aasta teises kvartalis Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile postiteenuste valdkonna aruande eelmise kalendriaasta kohta.