Language switcher

Sa oled siin

Adveni võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid Utilitase võrgupiikonnaga

Liitumine hõlmas Adveni võrgupiirkondi Nõmmel, Põhja-Tallinnas, Kesklinnas ja Pirital.

Adveni Tallinnas asuvate võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid alates 1. oktoobrist Utilitase võrgupiikonnaga.

Liitumine hõlmas Adveni võrgupiirkondi Nõmmel, Põhja-Tallinnas, Kesklinnas ja Pirital. Kaugkütte võrgupiirkondade ühendamise eesmärk oli tagada jätkusuutlik lahendus olukorras, kus rekordiliselt kõrge maagaasi hind on tekitanud eri võrgupiirkondade kaugküttehindades suure erinevuse. Utilitase Tallinna võrgupiirkonnas  kehtib soojuse piirhind 97,15 €/MWh + km.

Utilitas on Eesti juhtiv energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine.

Veel uudiseid samal teemal

29.07.2022

AVALIK KONSULTATSIOON AS-i Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostmise konkursi põhjendatuse ja läbiviimise tingimuste osas

Konkurentsiamet viib läbi avaliku konsultatsiooni  AS Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostu konkursi põhjendatuse ja  tingimuste osas. Palume turuosalistel ja huvitatud isikutel esitada arvamus konsultatsioonidokumendis esitatud tõstatunud küsimustele hiljemalt 22.

24.05.2022

Tallinnas toimuvad Balti elektriturufoorum ja Balti gaasiturufoorum

Konkurentsiamet korraldab Tallinnas 24.05 Balti elektriturufoorumi ja 25.05 Balti gaasiturufoorumi. Traditsioonilised regionaalsed kohtumised toovad kokku Balti, Soome, Rootsi ja Poola energiaregulaatorid, turuosalised ja poliitikakujundajad, et otsida koos lahendusi põletavatele probleemidele energeetikavaldkonnas.