Language switcher

Sa oled siin

Adven Eesti AS peab hakkama ette valmistama soojuse ostmise konkurssi

Konkurentsiameti hinnangul ei ole Adven Eesti AS Tallinna kaugküttepiirkondades (Kesklinn-Pirita, Nõmme ja Põhja-Tallinn), kus soojust toodetakse ainult maagaasist, soojusvarustus majanduslikult efektiine ega vasta tarbijate ootustele osta mõistliku hinnaga soojusenergiat. Soojuse hinnad on nendes võrgupiirkondades väga palju tõusnud. Seetõttu peab Adven Eesti AS viivitamatult hakkama ette valmistama soojuse ostmise konkursi väljakuulutamist ning avaldama vastava teate hiljemalt 01.04.2022. Konkursi läbiviimisega tagatakse võimalus kasutada soojuse tootmisel alternatiivsed kütuseliike, mis muudaksid soojuse hinna odavamaks. Konkursil osaleda soovivatele soojusettevõtjatele tagatakse võrdsed tingimused, mis on kooskõlas nii konkurentsi- kui ka kaugkütteseaduse põhimõtetega.

Veel uudiseid samal teemal

04.10.2022

Adveni võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid Utilitase võrgupiikonnaga

Adveni Tallinnas asuvate võrgupiirkondade kaugküttekliendid liitusid alates 1. oktoobrist Utilitase võrgupiikonnaga.

29.07.2022

AVALIK KONSULTATSIOON AS-i Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostmise konkursi põhjendatuse ja läbiviimise tingimuste osas

Konkurentsiamet viib läbi avaliku konsultatsiooni  AS Narva Soojusvõrk kavandatava soojuse ostu konkursi põhjendatuse ja  tingimuste osas. Palume turuosalistel ja huvitatud isikutel esitada arvamus konsultatsioonidokumendis esitatud tõstatunud küsimustele hiljemalt 22.