Language switcher

Sa oled siin

Tööpakkumised

Kandideerimise tähtaeg: 01.12.2019

 

Konkurentsiameti järelevalveosakond otsib oma meeskonda 


UURIJAT

 

Kas sul panevad silmad särama konkurentsialaste süütegude uurimine ja IT-tõendite analüüs?
 

Sinu tööks saab olema kartellide uurimine kriminaalmenetluses ja turgu valitseva seisundi kuritarvituse uurimine väärteomenetluses. Saad rakendada oma õigusalaseid teadmisi, taktikalist mõtlemist ning teostada ennast digikriminalistika valdkonnas. Uurija peamised tööülesanded on: menetlustoimingute kavandamine ja läbiviimine, otsuste ja määruste koostamine, samuti IT-tõendite uurimine ja vajadusel analüüside teostamine.

Nõudmised kandidaadile:

- õigusalane või muu kõrgharidus (nt politseiline)
- eesti keele oskus kõrgtasemel ning väga hea eneseväljenduse oskus
- inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab töötamist erialase kirjandusega
- algatus- ja otsustusvõime ning hea analüüsioskus

Kasuks tulevad uurimisalane töökogemus majandus-, maksu- või korruptsioonikuritegude valdkonnast, võimekus juhtida läbiotsimisi, teostada analüüse, samuti tehniline taiplikkus ja teadmised digikriminalistikast (Forensic IT) ning B-kategooria juhiluba.

Pakume arendavat tööd toredas meeskonnas ning võimalust tegeleda mitmekülgsete ülesannetega, enesetäiendamise võimalusi, osalemist rahvusvahelises koostöös ja kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas. Meil on 35-päevane põhipuhkus ning paindlik tööaeg (osaline kaugtöö võimalus).

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 01.12.2019 e-posti aadressile maarja.uulits@konkurentsiamet.ee märksõnaks „Uurija“.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Maarja Uulits, tel 667 2420, maarja.uulits@konkurentsiamet.ee