Language switcher

Sa oled siin

Tööpakkumine: uurija

Kandideerimise tähtaeg: 20.01.2020

Konkurentsiameti järelevalveosakond otsib oma meeskonda kogemustega

UURIJAT

Kas konkurentsialaste rikkumiste uurimine paneb sul silmad särama?

Sinu tööks saab olema kartellide uurimine kriminaalmenetluses ja turgu valitseva seisundi kuritarvituse uurimine väärteomenetluses. Saad rakendada oma õigusalaseid teadmisi ning taktikalist mõtlemist.

Uurija peamised tööülesanded on:

menetlustoimingute kavandamine ja läbiviimine, otsuste ja määruste koostamine, samuti kogutud tõendite uurimine ja vajadusel analüüside teostamine.

Nõudmised kandidaadile:

  • õigusalane või muu kõrgharidus (nt politseiline)
  • eesti keele oskus ning üldine eneseväljenduse oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab töötamist erialase kirjandusega
  • algatus- ja otsustusvõime ning hea analüüsioskus

Kasuks tulevad uurimisalane töökogemus majandus-, maksu- või korruptsioonikuritegude valdkonnast, võimekus juhtida läbiotsimisi, teadmised digikriminalistikast (Forensic IT) B-kategooria juhiluba.

Pakume arendavat  ja mitmekülgset tööd toredas meeskonnas, enesetäiendamise võimalusi, osalemist rahvusvahelises koostöös ja kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas. Meil on 35-päevane põhipuhkus ning paindlik tööaeg (osaline kaugtöö võimalus).

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 20.01.2020 e-posti aadressile maarja.uulits@konkurentsiamet.ee märksõnaks „Uurija“.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Maarja Uulits, tel 667 2420, maarja.uulits@konkurentsiamet.ee