Language switcher

Sa oled siin

Tööpakkumine: Osakonna juhataja

Kandideerimise tähtaeg: 12.01.2020

Konkurentsiamet otsib oma meeskonda algatusvõimelist, otsustuskindlat ja uuendusmeelset

ENERGIATURGUDE OSAKONNA JUHATAJAT

Otsime inimest, kelle töö eesmärk on arendada konkurentsivõimelist ja nõuetekohaselt toimivat elektri- ja gaasiturgu.

Peamised tööülesanded:

  • osakonna töö planeerimine, koordineerimine ja juhtimine
  • elektri- ja gaasituru edendamine, sh töö siseriiklike ja rahvusvaheliste regulatsioonidega
  • elektri- ja gaasituru monitooring ja järelevalve
  • Konkurentsiameti esindamine rahvusvahelistes töögruppides
  • ettevõtjate, asutuste ja teiste isikute nõustamine energiavaldkonnaga seonduvates küsimustes

Nõudmised kandidaadile:

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (soovitavalt majandus- või energeetikavaldkonnas)
  • eelnev töökogemus energeetikavaldkonnas
  • projektijuhtimise kogemus
  • väga hea analüüsioskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja väga hea eneseväljendusoskus
  • väga hea inglise keele oskus

Kasuks tulevad meeskonna juhtimise ja rahvusvahelise koostöö kogemused.

Pakume arendavat tööd võimekas meeskonnas, enesetäiendamise võimalusi, osalemisvõimalust rahvusvahelises koostöös, kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas ja osalise kaugtöö võimalust.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 12.01.2020 e-posti aadressile maarja.uulits@konkurentsiamet.ee märksõnaks „Osakonna juhataja“.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Maarja Uulits, tel 667 2420, maarja.uulits@konkurentsiamet.ee