Language switcher

Sa oled siin

Tööpakkumine: analüütik

Kandideerimise tähtaeg: 12.01.2020

Konkurentsiamet otsib hinnaregulatsiooni osakonda võimekat

ANALÜÜTIKUT

Peamised tööülesanded:

  • ettevõtete majandustegevuse ja hinnataotluste analüüs elektri-, gaasi-, kaugkütte- ja veevaldkonnas
  • seaduste täitmise ja hindade kontrollimine
  • kaebuste lahendamine ja päringutele vastamine
  • ettevõtjate, asutuste ja teiste isikute nõustamine osakonna tegevusvaldkondades

Nõudmised kandidaadile:

  • kõrgharidus (soovitavalt energeetika- või majandusalane)
  • väga head teadmised finants- ja andmeanalüüsist
  • eesti keele oskus kõrgtasemel (sh hea kirjalik eneseväljendusoskus)
  • inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab töötamist erialase kirjandusega
  • meeskonnatöö oskus, algatusvõime, analüüsivõime ja initsiatiivikus

Kasuks tulevad teadmised ja eelnev töökogemus elektri-, kaugkütte- või veevaldkonnas, töökogemus raamatupidaja või ökonomistina.

Pakume arendavat tööd võimekas meeskonnas, enesetäiendamise võimalusi, osalemisvõimalust rahvusvahelises koostöös, kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas ja osalise kaugtöö võimalust.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 12.01.2020 e-posti aadressile maarja.uulits@konkurentsiamet.ee märksõnaks „Analüütik“.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Maarja Uulits, tel 667 2420, maarja.uulits@konkurentsiamet.ee