Language switcher

Personaliinfo ja tööpakkumised

Tööpakkumised

Konkurentsiameti järelevalveosakond otsib oma meeskonda 


UURIJAT


Kas sul panevad silmad särama konkurentsialaste süütegude uurimine ja IT-tõendite analüüs?
 

Sinu tööks saab olema kartellide uurimine kriminaalmenetluses ja turgu valitseva seisundi kuritarvituse uurimine väärteomenetluses. Saad rakendada oma õigusalaseid teadmisi, taktikalist mõtlemist ning teostada ennast digikriminalistika valdkonnas. Uurija peamised tööülesanded on: menetlustoimingute kavandamine ja läbiviimine, otsuste ja määruste koostamine, samuti IT-tõendite uurimine ja vajadusel analüüside teostamine.

Nõudmised kandidaadile:

- õigusalane või muu kõrgharidus (nt politseiline)
- eesti keele oskus kõrgtasemel ning väga hea eneseväljenduse oskus
- inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab töötamist erialase kirjandusega
- algatus- ja otsustusvõime ning hea analüüsioskus

Kasuks tulevad uurimisalane töökogemus majandus-, maksu- või korruptsioonikuritegude valdkonnast, võimekus juhtida läbiotsimisi, teostada analüüse, samuti tehniline taiplikkus ja teadmised digikriminalistikast (Forensic IT) ning B-kategooria juhiluba. Pakume arendavat tööd toredas meeskonnas ning võimalust tegeleda mitmekülgsete ülesannetega.

Pakume enesetäiendamise võimalusi, osalemist rahvusvahelises koostöös ja kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas. Meil on 35-päevane põhipuhkus ning paindlik tööaeg (osaline kaugtöö võimalus).

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 29.11.2019 e-posti aadressile maarja.uulits@konkurentsiamet.ee märksõnaks „Uurija“.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Maarja Uulits, tel 667 2420, maarja.uulits@konkurentsiamet.ee

 

Palgaandmed

 

Personaliküsimustes palume pöörduda välis- ja avalike suhete osakonna poole või ameti e-posti aadressil: info@konkurentsiamet.ee