Osalejad

Juhan Parts, majandus- ja kommunikatsiooniminister

Ain Mäeots, teater Vanemuine

Raili Niine, veeosakonna nõunik, Keskkonnaministeerium

Lavly Lepp, juhtiv riigiprokurör, Riigiprokuratuur

Tanel Kalaus, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous

Taavi Veskimägi, OÜ Elering

Andrus Aljas, president, juhatuse esimees, AS Estonian Air

Aivar Rehe, tegevjuht, Sampo pank

Villem Lapimaa, kohtu esimees, Tallinna Halduskohus

Üllar Lanno, direktor, Eesti Kohtuekspertiisi Instituut

Martin Hirvoja, asekantsler, Justiitsministeerium

Raigo Uukkivi, peadirektor, Tehnilise Järelevalve Amet

Margit Rüütelmann, tegevjuht, Eesti Jäätmekäitlejate Liit

Aivar Lõhmus, juhatuse esimees, Eesti Jäätmekäitlejate Liit (Väätsa Prügila AS juhataja)

Lembit Vali, juhatuse esimees, Elering OÜ

Priit Enok, juhatuse liige, AS Vedelkütuse Agentuur

Risto Rüütel, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Glikman ja Partnerid

Mariana Hagström, vandeadvokaat (partner), Advokaadibüroo Glikman ja Partnerid

Rein Astrik, juriidika- ja regulatsioonidirektor,  Elion Ettevõtted Aktsiaselts 

Katri Paas, advokaat, Lepik & Luhaäär Lawin

Elo Tamm, vandeadvokaat, Lepik & Luhaäär Lawin 

Tiina Kalevik, otsepostituse müügijuht, AS Express Post

Ave Henberg, osakonnajuhataja – õiguskantsleri nõunik, Õiguskantsleri kantselei

Raino Paron, partner, Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous

Jaak Uudla, juhatuse esimees, Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit

Kristi Reinson, advokaat, Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous 

Siiri Lahe, finantsdirektor, AS Tallinna Vesi

Kaja Kallas, partner, Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius

Ian Plenderleith, juhatuse esimees, AS Tallinna Vesi

Tiit Kolk, juhataja, AS Repo Vabrikud

Ardi Aolaid, operaatorsuhete valdkonna juht, Elisa Eesti AS 

Allan Aedmaa, peajurist, Elisa Eesti AS

Andres Sooniste, peadirektor, Tarbijakaitseamet 

Siim Raie, peadirektor, Eesti Kaubandus- Tööstuskoda 

Tõnu Nirk, sideosakonna juhataja, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Andres Härma, õigusteenistuse juhi kt, Eesti Energia AS

Lembit Sünt, võrguteenuste juht, OÜ Jaotusvõrk

Anneli Turkin, finantsdirektor, Tallinna Lennujaam AS

Marika Priske, kantsler, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Priit Soom, peadirektori asetäitja – elektroonilise side teenistuse juhataja, Tehnilise Järelevalve Amet

Martin Perling, politseiasedirektor, Kaitsepolitseiamet

Mati Ombler, süüdistusosakonna prokuröri abi, Riigiprokuratuur

Peeter Tammistu

Ülo Sarv, peadirektor, Riigihangete Amet

Marika Merilai, tegevdirektor, Eesti Kaupmeeste Liit

Kristjan Rahu, juhatuse liige, AS Tallinna Küte

Ahti Kallaste, juhatuse esimees, AS Eesti Post

Jüri Sepp, professor, Tartu Ülikool

Heido Vitsur, majandusekspert, Eesti Arengufond

Merle Lutsoja, osakonna juhataja, Tarbijakaitseamet

Erik Sakkov, juhatuse liige, AS Tallinna Lennujaam

Margo Külaots, juhatuse esimees, Fortum Tartu AS / Fortum Termest AS

Marek Tull, juhatuse liige, VKG Elektrivõrgud OÜ

Ahti Puur, juhatuse liige, Viru Keemia Grupp AS

Urmas Reinsalu, Riigikogu liige

Üllas Hunt, Eesti Põllumajandustootjate keskliit

Toomas Sepp, juhatuse esimees, Tallinna Trolli- ja Trammibussikoondise AS

Tiit Rahkema, juhatuse esimees, Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing

Tiit Kullerkupp, juhatuse esimees, AS Eesti Gaas

Norman Aas, riigi peaprokurör, Riigiprokuratuur

Kaupo Lepasepp, partner, konkurentsi ja tururegulatsiooni osakonna juhataja, Advokaadibüroo Sorainen

Vaido Põldoja, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Paul Varul

Tarmo Peterson, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Paul Varul

Ivar Kurvits, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sorainen

Annika Kaup, põhiseaduskomisjoni konsultant, Riigikogu kantselei

Ingrid Arus, elektriturgude arendusjuht, Elering OÜ

Erik Müürsepp, Eesti Päevaleht

Andrus Karnau, ajakirjanik, E24

Raul Kivari, strateegia konsultant, Nordic Power Management

Hanna Turetski, tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna juhataja, Tarbijakaitseamet

Helle Aruniit, nõunik, Tarbijakaitseamet

Gerrit Mäesalu, konsultant, Kommunikatsioonibüroo Jugaste, Liiva ja Seimann

Märt Ots, peadirektor, Konkurentsiamet

Kristel Rõõmusaar, konkurentsiteenistuse juhataja – peadirektori asetäitja, Konkurentsiamet

Margus Kasepalu, sideteenistuse juhataja – peadirektori asetäitja, Konkurentsiamet

Külli Haab, raudtee- ja energiateenistuse juhataja – peadirektori asetäitja, Konkurentsiamet

Juhan Põldroos, järelevalveosakonna juhataja, Konkurentsiamet

Maarja Uulits, üldosakonna juhataja, Konkurentsiamet

Mare Karotamm, raudtee- ja energiateenistuse juhataja asetäitja, Konkurentsiamet

Veiko Ilves, koondumiste kontrolli osakonna juhataja asetäitja, Konkurentsiamet

Natalja Rüütel, konkurentsiteenistuse nõunik, Konkurentsiamet

Kristi Reichardt, järelevalveosakonna nõunik, Konkurentsiamet

Kristjan Ots, järelevalveosakonna nõunik, Konkurentsiamet

Katrin Tasa, järelevalveosakonna nõunik, Konkurentsiamet

Külliki Lugenberg, koondumiste kontrolli osakonna nõunik, Konkurentsiamet

Triin Antsov, järelevalveosakonna nõunik, Konkurentsiamet

Rivo Mets, elektroonilise side osakonna juhataja, Konkurentsiamet

Ivo Jaama, peaspetsialist, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Peeter Lutsoja, elektroonilise side osakonna juhataja asetäitja, Konkurentsiamet

Marek Piiroja, elektroonilise side osakonna jurist, Konkurentsiamet

Indrek Ahermaa, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Ilmar Branno, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Riina Randmaa, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Tauri Liiders, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Airi Asperk, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Klarika Siegel, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Rein Vaks, peaspetsialist, Konkurentsiamet

Toomas Marga, peaspetsialist, Konkurentsiamet